KOULUTUS
Sisällöntuotanto tekoälyä hyödyntäen
Koulutuksessa käsitellään konkreettisesti, miten tekoälyä voi hyödyntää esimerkiksi tekstien luonnissa, kuvien tuottamisessa, monivalintakysymysten laatimisessa ja oppimateriaalien muokkaamisessa eri kohderyhmille. Saat käytännön esimerkkejä ja vinkkejä työkaluihin, jotka tukevat oppimateriaalien suunnittelua ja toteutusta.
👇Ilmoittaudu mukaan!
Koulutuksen jälkeen osaat hyödyntää tekoälytyökaluja verkkokurssien sisällöntuotannossa, tehostaa prosesseja ja tuottaa kohderyhmäkohtaisia oppimateriaaleja entistä vaivattomammin.
👉 Tekoälyn mahdollisuudet sisällöntuotannossa
👉 Tekoälytyökalujen esittely ja käyttöönotto
👉 Tekstisisältöjen luonti ja muokkaus
👉 Kuvien ja visuaalisten materiaalien tuottaminen
👉 Monivalintakysymysten laatiminen
👉 Keskustelua ja kysymyksiä
E-learning Developer | Oppimismuotoilija / Palvelumuotoilija
Verkko-oppimisen asiantuntija, jolla on yli 15 vuotta kokemusta verkkokurssien tuotannosta ja Moodle-oppimisympäristöistä.
Tero on monipuolinen verkko-oppimisen asiantuntija, joka on ollut toteuttamassa erilaisia verkko-oppimisen ratkaisuja yli sadalle yritykselle ja organisaatiolle. Teknisten toteutusten lisäksi Tero kouluttaa ja konsultoi asiakkaita löytämään parhaat mahdolliset verkko-oppimisen ratkaisut omaan toimintaansa.
Terolle tärkeintä omassa työssään on asiakaslähtöisyys ja asiakkaan tarpeiden ymmärrys. Mitä paremmin ymmärrämme loppukäyttäjien tarpeet, sitä paremmin pystymme tarjoamaan ratkaisuja, jotka mahdollistavat aidon muutoksen yrityksissä ja organisaatioissa.
© Mediamaisteri Oy | 2024
All rights reserved / PRIVACY POLICY